VEIKALI

shop1

Valdeķu 56, Rīga, veikals atrodas tirdzniecības centra ēkas malā, starp MEGO un tirgu. Tirdzniecības telpu platība ir 380 kv. m. Šeit jūs varēsiet atrast kvalitatīvas un skaistas drēbes. Tā kā ne visi var atļauties iegādāties slaveno zīmolu apģērbus modespreču veikalā, pēc kvalitatīviem un lētiem apģērbiem labāk nāciet uz KiloMax, Ziepniekkalnā, kur varēsiet atrast kvalitatīvus apģērbu un apavu zīmolus par pievilcīgām cenām.

shop2

Nometņu 59 B, Rīga, pirmais KiloMax tīkla veikals. Tas atrodas tirdzniecības kompleksa SIMEKS trešajā stāvā. Tirdzniecības telpu platība ir 450 kv.m. Šeit ir iespējams iegādāties bikses, svārkus, džemperus, kreklus, virsdrēbes, apavus, somas, jostas un tas viss par pieņemamu cenu. KiloMax ir lieliska izvēle praktiskiem un modīgiem cilvēkiem. Veikals piedāvā dažāda stila un labas kvalitātes apģērbus.

shop3

Raiņa 20, Jelgava, pirmais KiloMax veikals ārpus Rīgas. Tas atrodas biznesa centra otrajā stāvā. Tirdzniecības telpu platība ir 380 kv. m. Veikals uzreiz ieguva popularitāti starp jelgavniekiem! Ir grūti neatrast šeit kaut vienu skaistu mantiņu un aiziet prom no veikala bez viena pirkuma. Šo vietu daudzi pastāvīgie pirceji sauc par “zelta raktuvi”.

kids

Nometņu 59 C, Rīga, KiloMax KIDS tie ir 260 kv. m. bērnu apģērbu, apavu un rotaļlietu. Mūsu veikalā tiek piedāvāti apģērbi bērniem un pusaudžiem vecumā no 0 līdz 16 gadiem, kā arī apģērbi grūtniecēm. Bērnu second-hand apģērbi ir lieliska izvēle, jo par nelielu naudas summu var iegādāties vairākas jaciņas, biksītes, apavus, un vecāki var neuztraukties, ka bēŗniņš sabojās savas drēbes vai ātri no tām izaugs, jo tās nebija dārgas.

lidonu

Lidoņu 27, Rīga, ir lielākais veikals KiloMax tīklā – 480 kv. m. Šeit Jūs varēsiet apģērbties no galvas līdz kājām neizterējot tam visus uzkrājumus. Veikals atrodas tirdzniecības centra MEGO otrajā stāvā.